تبلیغات
benedict the greatest of sherlock - هتک حرمت به حضرت محمد(ص) و حضرت مسیح(ع) توسط دو فیلمساز آمریکایی
here is for cumberbitches!!...welcome

هتک حرمت به حضرت محمد(ص) و حضرت مسیح(ع) توسط دو فیلمساز آمریکایی

جمعه 24 شهریور 1391 07:38 ب.ظ

نویسنده : miss cumberbatch
کارتون " پارک جنوبی" متعلق به شرکت " کمدی سنترال "در بخشی از فیلم خود تصویری موهن از حضرت محمد(ص) به نمایش در می آورد و نیز حضرت مسیح(ع) را در حالتی شنیع به تصویر می کشد.

به گزارش جهان یک گروه اسلامگرا به تولید کنندگان کارتون " پارک جنوبی" متعلق به شرکت " کمدی سنترال " هشدار داد که ممکن است بدلیل اهانت به ساحت مقدس پیامبر عظیم الشان اسلام، حضرت محمد(ص)، در خلال یکی از قسمتهای کارتون، با تلافی شدید مواجه شوند.

 وب سایت RevolutionMuslim.com این مطلب را نوشته است و یک نسخه گرفته شده نشان میدهد که این پیام خطاب به تولید کنندگان " پارک جنوبی " یعنی " تری پارکر" و " مت استون " است. نویسنده مقاله، " ابو طلحه " از نیویورک، گفت که این دو تولید کننده آشکارا به پیامبر اسلام توهین کرده اند. 

" ابو طلحه " می گوید که ما باید به " مت " و " تری " هشدار دهیم که آنچه آنها انجام می دهند احمقانه است و سرنوشت آنها احتمالاً همانند آن فیلم سازهلندی یعنی " تئو ون گوگ " که با ساختن فیلمی به اسلام توهین کرده بود پایان خواهد یافت(این فیلمساز هلندی در سال 2004 در یکی از خیابانهای آمستردام به قتل رسید). 

" ابو طلحه " می گوید این یک تهدید نیست بلکه هشداری است برای آنچه که ممکن است برای آن دو اتفاق افتد. 

در سال 2006 شرکت " کمدی سنترال "(سازنده همین کارتون توهین آمیز) به تصویر کشیدن حضرت محمد(ص) را در فیلمهای ساخته شده این شرکت قدغن کرد. آنها قصد داشتند به مناقشه بوجود آمده بوسیله انتشار تصاویر موهن (کاریکاتور) منتسب حضرت محمد(ص) در روزنامه دانمارکی پیامی داده باشند. 

مسلمانان انتشار تصویر مربوط به پیامبران اولی العظم را غیرجایز میدانند. 

بعلاوه کارتون " پارک جنوبی" حضرت مسیح(ع) را نیز در حالتی شنیع به تصویر کشید. 
_________________________________________________________________
بان‌کی‌مون دبیر کل سازمان ملل در پی انتشار فیلم موهن آمریکایی و خشم مسلمانان سواستفاده از حق آزادی بیان را شرم‌آور خواند.

به گزارش سرویس بین‌الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از خبرگزاری فرانسه؛ دبیر کل سازمان ملل امروز در نشست مجمع عمومی اعلام کرد: در لیبی و دیگر نقاط در چند روز اخیر شاهد حملات و ناآرامی‌هایی بودیم که علت آن یک فیلم تنفرآمیز و منزجرکننده بود.

بان‌کی‌مون افزود: اینکه از حق آزادی بیان برای تحریک و خونریزی سواستفاده شود، شرم‌آور است. 

وی همچنین کشتارها در پی پخش این فیلم موهن را نیز اشتباه خواند.

دبیرکل سازمان ملل در پایان تأکید کرد جهان امروز نیازمند صلح و منطق است .

______________________________________________________________

خشم مقدس مسلمانان از اقدام آمریكایی_صهیونیستی
پرس‌تی‌وی در خبری فوری از تخلیه کامل سفارت آمریکا در قاهره و خروج سفیر آن از مصر در پی تداوم تظاهرات مردم این کشور در اعتراض به فیلم موهن خبر داد.
به گزارش سرویس بین‌الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از پرس تی وی، بدنبال چهارمین روز تظاهرات در مصر، امروز جمعه سفارت آمریکا در قاهره به صورت كامل تخلیه شد و سفیر این كشور نیز قاهره را ترك كرد.
گفتنی است، طی چهار روز گذشته اطراف سفارتخانه آمریكا در قاهره شاهد اعتراضات گسترده به تولید فیلم موهن در رابطه با پیامبر گرامی اسلام در آمریكا بوده است.
_____________________________________________________________________

نمیدونم چی بگم اینقدر عصبانی و ناراحتم که حرفی واسه گفتن ندارم فقط امیدوارم خدا ظهور امام زمان (عج)رو نزدیک کنه تا خود اقا جواب این عوضی هارو بده...
به نظر من هر کسی که انسانیت داره نه فقط مسلمانها باید در مقابل این حرکت شنیع بایستن
http://dll.downloadbazan.ir/do.php?id=1188
اینم لینک دانلود اهنگی که برعلیه این کار غیر انسانی و وقیح خونده شده توسط اقای حاکم
حتما دانلود کنید 
دلم میخواست بازم بنویسم ولی واقعا نمیدونم چی بنویسم و فقط میتونم بگم 
مرگ بر امریکای ظالم. مرگ بر اسرائیل غاصب
خدا جوابتونو بده ...
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 24 شهریور 1391 08:54 ب.ظ